• Zadzwoń do nas teraz! (22) 314 69 19
 • info@topsolution.pl

Specjaliści TopSolution na Drzwiach Otwartych SCM Group!

Już wkrótce, bo 9 i 10 marca przedstawiciele TopSolution spotkają się z Państwem na Drzwiach Otwartych SCM Group. Chcą Państwo poznać najnowsze rozwiązania oferowane przez naszą firmę? Mają Państwo ochotę poszerzyć wiedzę na temat oprogramowania TopSolid Wood? Serdecznie zapraszamy do udziału.

TopSolid wśród największych producentów mebli w Polsce!

Biznesmeble.pl we współpracy z firmą Info Veriti Polska opublikowały zestawienie największych producentów mebli w Polsce (edycja 2017). Już w złotej setce znajduje się ponad 30 firm, które są użytkownikami TopSolida. TopSolution może się poszczycić wieloma efektywnymi wdrożeniami, a podane powyżej informacje są jedynie potwierdzeniem naszej skuteczności.

Podsumowanie roku 2017

Nowy Rok coraz bliżej, więc nadszedł czas na podsumowania. Dyrektor TopSolution – Marcin Skurczyński krótko podsumowuje: „Rok 2017 był zdecydowanie najlepszym rokiem w historii TopSolution. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że tak wiele nowych firm przyłączyło się do grupy użytkowników TopSolida w Polsce. Zrealizowaliśmy również wiele ciekawych projektów z naszymi historycznymi klientami, co jest niezwykle motywujące i buduje […]

PDM dla meblarstwa – mProdukcja, czyli pomost między TopSolid Wood i systemami klasy ERP

mProdukcja to rozwiązanie będące pomostem między programem TopSolid Wood i systemami klasy ERP. Pozwala na pełną informatyzację i integrację wszystkich działów fabryki Umożliwia automatyczne przenoszenie danych z projektów 3D do ERP Eliminuje błędy dzięki mechanizmowi sprawdzającemu dane z CAD, przed wysłaniem do ERP Zapewnia spójność danych (dane CAD i ERP są synchronizowane) Umożliwia integrację z dowolnym […]

TopSolid Planner dla każdego!

Tworzenie wizualizacji pomieszczeń to w dzisiejszych czasach standard. Firmy meblarskie coraz częściej decydują się na zakup programów 3D do tworzenia wnętrz. Firma TopSolution w swojej ofercie posiada końcówkę aranżacji wnętrz TopSolid Planner, której prostota umożliwia sprawne tworzenie aranżacji nawet w obecności klienta.

TopSolution na szkoleniu „Nowoczesny design i innowacje w meblarstwie” w Szczecinku

Kronospan Szczecinek w dn. 7-8 i 14-15 września 2017 był organizatorem szkoleń „Nowoczesny design i innowacje w meblarstwie”. Firma TopSolution była ekspertem w dziedzinie oprogramowania. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. członkowie strefy płyty.

Innowacyjność targów DREMA 2017 – wirtualna wycieczka po targach

Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań, już dziś mogą Państwo pobrać aplikację DREMAApp, która umożliwi wirtualną wycieczkę po targach DREMA. Jesteś na targach, ale męczy Cię ciągłe zbieranie ulotek i zapamiętywanie wszystkich produktów? Już teraz możesz pobrać aplikację, która powstała dzięki superexpo.com! Wystarczy, że ściągniesz ją na telefon i na interesującym Cię stoisku zeskanujesz qr code. Po […]

Relacja z targów DREMA

W dniach 12 – 15 września w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Jak co roku firma TopSolution miała swoje stoisko na hali 6a.

Automatyzacja procesu zamawiania i produkcji

Konfigurator firmy TopSolution jest to rozwiązanie pozwalające na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych mebli przez Internet. System umożliwia klientom kastomizację produktów i podgląd zmian na modelu 3D przez stronę internetową.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Poznaj TopSolid ▼

Umów się na prezentację

Masz pytanie? Napisz do nas!

TopSolution 02-972 Warszawa ul. Ks. Prym. Augusta Hlonda 10b/3

Pin Siedziba

TopSolution
 • Ul. Ks. Prym. Augusta Hlonda 10b/3
  02-972 Warszawa
 • info@topsolution.pl
 • (22) 314 69 19
Wsparcie techniczne
 • wsparcie@topsolution.pl
 • (22) 314 69 33
Marketing i reklama
 • marketing@topsolution.pl
 • (22) 314 69 19
Administracja
 • administracja@topsolution.pl

Pin Oddziały

TopSolution Elbląg
 • Elbląski Park Technologiczny
 • ul. Stanisława Sulimy 1
 • 82-300 Elbląg
 • info@topsolution.pl
 • 795 544 363
Obserwuj nas na:
Rzetelna firma