indeks
 

Już 11-14 września w Poznaniu odbędą się jedne z największych targów w tej części Europy poświęcone w całości sektorowi drzewnemu – DREMA 2018. Przedstawiciele największych firm spotkają się po to, aby nie tylko szukać nowych rozwiązań ale i kształtować przyszłość tej branży.

W trakcie Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2018, będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami. Samemu możliwe będzie przekonanie się jak w praktyce działają maszyny i pomysły wielu producentów. Oprócz promocji najnowocześniejszych maszyn, narzędzi, technologii i rozwiązań, organizatorzy stawiają również na edukację.

TopSolution również nie zabraknie na tym niezwykłym wydarzeniu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stanowiska numer 21 w pawilonie nr 6. Nasi koledzy zaprezentują  najnowsze rozwiązania: TopSolid, Variantic czy mProdukcja. Oprócz tego odpowiedzą na każde nurtujące Was pytania.

stopka drema
 

W tym roku postanowiliśmy również mocno wesprzeć akcję DREMA Dzieciom i Seniorom. Dzięki współpracy ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także firmą InfoTEC w trakcie targów przygotowane zostaną komplety mebli skrzyniowych oraz tapicerowanych, które później zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Już teraz możecie zobaczyć jak będą wyglądać niektóre z nich dzięki Variantic’owi (link). Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w pawilonie nr 6 oraz 5 i tam również nas znajdziecie. Zapraszamy.

 

render
 

Oprócz zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, a także wsparcia akcji charytatywnych w trakcie targów DREMA 2018 podzielimy się także naszymi spostrzeżeniami odnośnie problemów jakie napotykają producenci mebli. Wspólnie z firmą InfoTEC, jednej z największych dytrybutorów maszyn CNC w Polsce,  zapraszamy na seminarium poświęcone produkcji mebli tapicerowanych.

Przypominamy. DREMA 2018 już w dniach 11-14 września. Do zobaczenia na miejscu.