Wymiana doświadczeń, możliwość zdobycia wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań dla branży meblarskiej, okazja do udziału w warsztatach dotyczących oprogramowania CAD/CAM – TopSolid Wood – już 18 i 19 maja na Wydziale Technologii Drewna na SGGW!

Z roku na rok seminaria cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a przed nami już IX edycja. Wydarzenie jest organizowane przez firmę TopSolution we współpracy z ITM Software House, Infotec, Addenda. Seminaria są skierowane głównie do osób z branży meblarskiej – producentów mebli, konstruktorów, technologów, a także dla studentów, którzy będą mieli szansę na uzyskanie praktycznej wiedzy branżowej.

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędą się nieodpłatne, certyfikowane szkolenia z oprogramowania wspierającego projektowanie i wytwarzanie – TopSolid Wood na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Po części szkoleniowej nastąpi etap wykładów, które uświetnią specjaliści z branży meblarskiej. Wśród zaproszonych profesjonalistów znajdują się między innymi: prof. Jerzy Smardzewski, dr Marcin Zbieć jak również przedstawiciel Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

Przypomnijmy:

Kiedy? 18 i 19 maja

Gdzie? Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie

Program? Dwa, niezależne szkolenia będą odbywać się codziennie w salach komputerowych, po których nastąpi część seminaryjna.

Program wydarzenia już wkrótce. Śledźcie naszą stronę www.topsolution.pl i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Warto zaznaczyć, że wydarzeniem współtowarzyszącym będą dni otwarte SGGW!

Nie może Państwa tam zabraknąć!

 

Zapisy dostępne pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGln5n83nLr-zhhQVFdCwTvPBd5TeSnwj3gn9DdPyWzdUXcQ/viewform?entry.243359070&entry.95825420&entry.1720618010&entry.148923138&entry.1711443092

Serdecznie dziękujemy gazetom: Biznesmeble.pl, Meblarstwo, komponenty i technologie, Meble, materiały i akcesoria oraz portalom: 4woodi, meble.pl i Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego  za objęcie wydarzenia patronatem medialnym.